Arşiv

Yusufoğlu Depoculuk

Yusufoğlu Depoculuk firma profili sitesi çalışması. Tasarım ve programlama tarafımdan yapıldı. Programlama altyapısı PHP üzerinde geliştirildi.

Sambak Özyılmaz Pirinç

Özyılmaz Grup şirketlerinden Özyılmaz Pirinç markası Sambak’ın web sitesi tasarım ve programlaması. Programlama altyapısı çok kullanıcılı dinamik CMS Katharsys Web Application Framework üzerinde.

Çiçek Un ve İrmik Fabrikası

Çiçek Un ve İrmik Fabrikası internet sitesi hizmeti. WordPress altyapısı kullanan sitenin tasarımı, talepler doğrultusunda tarafımdan yapıldı.

Tema İlaç Fermente Store

Tema İlaç Fabrikasının fermente ürün satış sitesi. E-ticaret yapısı bulunan sitenin tasarım ve programlaması bana ait. POS, SMS desteği mevcut olan uygulama, Katharsys Web Application Framework üzerinde geliştirildi.

Detay Yapı Proje Ltd.

Samsun’un köklü yapı proje firmalarından Detay Yapı ve Proje Ltd.’in web sitesi çalışması. Tasarım firma yetkilisi Yüksek Mimar Feride Tosun Hanım ile birlikte tarafımdan yapıldı. Uygulama Katharsys Web Application Framework üzerinde dinamik CMS.

Veb Bilgi İşlem

İş ortağı olarak çalıştığım Veb Bilgi İşlem’in firma profili sitesi çalışması. Tasarım ve Katharsys Web Application Framework üzerinde programlama altyapısı bana aittir.

Adıyörem Çiğ Köfte

Türkiye’nin nadir lezzetlerinden Adıyörem Çiğ Köfte’nin web sitesi. Talepler doğrultusunda yeni bir tasarım yaptım. Programlama altyapısı olarak çok kullanıcılı, CMS türevinde web uygulaması geliştirdim. Uygulama kendi geliştirdiğim eski bir Katharsys Web Application Framework üzerinde geliştirilmiştir.

Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu

Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu internet sitesi tasarım çalışması. Benim WordPress teması olarak tasarladığım dizayn, Kayrasoft firması tarafından tekrar kodlanarak ASP altyapısıyla programlanmıştır.

Samsun Karadeniz Rotary Kulübü

Samsun Karadeniz Rotary Kulübü internet sitesi çalışması. WordPress altyapısı üzerine hazırladığım tema ile projeyi tamamladık.

Samsun KYK Böl. Müd. Yurtta Kalıyorum

Samsun Kredi ve Yurtlar Kurumu Bölge Müdürlüğü tarafından başlatılan Yurtta Kalıyorum projesi internet sitesi. Proje yurt sakini öğrencilerin direkt olarak Bölge Müdürlüğü ile etkileşimini amaçlıyor. Tasarım bana ait. Programlama alt yapısı daha önce geliştirdiğim Katharsys Web Application Framework üzerinde bana ait.